Historia

Poniżej przedstawiamy Wam statystyki naszego zespołu od pierwszego dnia istnienia!

ELIMINACJE MISTRZOSTW POLSKI LIGI NIKE PLAYARENA 2016/2017

*Vendetta Team Pruszcz Gdański 2:7 Ganador Warszawa (1:1)
Bramki:
– Vendetta Team: Dominik Kukowski, Jakub Filipek
– Ganador: Adrian Karasek (2), Kamil Hernik, Mateusz Podgórski (3)

*Ganador Warszawa 3:1 Galacticos Lizard King Toruń (1:0) (dogr. 3:1)
Bramki:
– Ganador: Konrad Wojtkielewicz, Adrian Karasek, Łukasz Krupnik
– Galacticos Lizard King: Paweł Bieżuński

*Ganador Warszawa 4:2 Albatrosy Team Krotoszyn (2:1)
Bramki:
– Ganador: Łukasz Krupnik, Mateusz Gliński, Adrian Karasek, Oskar Bucholski
– Albatrosy Team:

*Ganador Warszawa 7:0 Janus Team Leszno (3:0)
Bramki:
– Ganador: Łukasz Krupnik (2), Patryk Mastalerz, Adrian Karasek, Kamil Hernik, Konrad Wojtkielewicz, Oskar Bucholski
– Janus Team:

*Ganador Warszawa 3:0 GADP Pruszków (1:0)
Bramki:
– Ganador: Kamil Hernik (2), Mateusz Gliński
– GADP:

*Ganador Warszawa 5:0 Promil Chylice Piaseczno (3:0)
Bramki:
– Ganador: Łukasz Krupnik, Mateusz Podgórski, Mateusz Gliński, Kamil Hernik, Konrad Wojtkielewicz
– Promil Chylice:

 

LIGA PLAYARENA 2016/2017:

GANADOR 20 : 3  Orlik Mokotów  (Hernik 7x, Kozik 4x, Ochman 2x, Stolarczyk 2x, Jeziorek, Lachowicz, Karasek, Malina)
GANADOR 13 : 7  FC Wesoła  (Hernik 3x, Rawski 3x, Podgórski 2x, Kozik 2x, Wojtkielewicz 2x, Jeziorek)
GANADOR 10 : 0  Esportivo Varsovia  (WALKOWER)
GANADOR 12 : 3  SS Cyrkulatka  (Świniarski 3x, Ochman 2x, Krupnik 2x, Hernik 2x, Jeziorek, Lachowicz, Kozik)
GANADOR 13 : 8  FC Gorlicka  (Hernik 3x, Ochman 2x, Świniarski 2x, Kozik 2x, Podgórski 2x, Gliński, Rawski)
GANADOR 4  :  3  Burza Warszawa  (Kozik 2x, Świniarski, Hernik)
GANADOR 16 : 3  Gloria Victis  (Hernik 5x, Wojtkielewicz 3x, Gliński 2x, Rawski 2x, Lachowicz 2x, Karasek 2x)
GANADOR 10 : 0  CFR Warszawa   (WALKOWER)
GANADOR 11 : 7  FC Po Kielichu  (Gliński 3x, Hernik 2x, Wojtkielewicz 2x, Kozik, Podgórski, Mastalerz, Lachowicz)
GANADOR 12 : 5  Rembet  (Rawski 4x, Lachowicz 2x, Ochman 2x, Kozik, Wojtkielewicz, Hernik, Gliński)
GANADOR 14 : 8  Brzeszczotem po jajach  (Gliński 4x, Lachowicz 3x, Kozik 3x, Hernik 2x, Ochman, Podgórski)
GANADOR 8  : 8  Chłopcy z Bielan  (Gliński 3x, Rawski 2x, Lachowicz 2x, Podgórski)
GANADOR 17 : 2  Do Przerwy 0,7  (Lachowicz 7x, Hernik 3x, Wojtkielewicz 2x, Gliński 2x, Rawski, Artur Hernik)
GANADOR 31 : 9  Kanonierzy z Bielan  (Hernik 9x,Gliński 7x,Mastalerz 6x,Ochman 3x,Wojtkielewicz 3x,Krupnik 2x,Bucholski)
GANADOR 10 : 7  FC Stalowcy  (Kozik 9x, Hernik)
GANADOR 6  : 4   Grottgera Team  (Hernik 2x, Kozik 2x, Rawski, Lachowicz)
GANADOR 7 : 10  Tiki – Taka  (Wojtkielewicz 2x, Hernik 2x, Gliński, Kozik, Mastalerz)
GANADOR 12 : 0  Twoja Stara  (Gliński 4x, Kozik 2x, Lachowicz 2x, Wojtkielewicz 2x, Hernik 2x)
GANADOR 15 : 7  Bombowiec Roztocze  (Kozik 8x, Modrzejewski 3x, Gliński, Jeziorek, Ochman, Hernik)
GANADOR 10 : 0 Orlik Mokotów  (WALKOWER)
GANADOR 10 : 4 FC Wesoła  (Podgórski 2x, Wojtkielewicz 2x, Hernik 2x, Kozik, Lachowicz, Gliński, Karasek)
GANADOR 17 : 7  Esportivo Varsovia  (Lachowicz 7x, Hernik 4x, Wojtkielewicz 3x, Kozik 2x, Samobój)
GANADOR 12 : 11 SS Cyrkulatka  (Wojtkielewicz 4x, Hernik 4x, Karasek 2x, Mastalerz, Bucholski)
GANADOR 8 : 6 FC Gorlicka
GANADOR 5 : 3 Burza Warszawa
GANADOR 10 : 0 Gloria Victis  (WALKOWER)
GANADOR 10 : 0 CFR Warszawa  (WALKOWER)
GANADOR 13 : 6 FC Po Kielichu  (Kacperkiewicz 4x, Hernik 3x, Karasek 2x, Rawski, Gliński, Ochman, Wojtkielewicz)
GANADOR 10 : 0 Rembet  (WALKOWER)
GANADOR 10 : 0 Brzeszczotem po jajach  (WALKOWER)
GANADOR 8 : 8  Chłopcy z Bielan  (Gliński 3x, Hernik 3x, Lachowicz, Rawski)
GANADOR 10 : 0 Do przerwy 0,7  (WALKOWER)
GANADOR 10 : 0 Kanonierzy z Bielan  (WALKOWER)
GANADOR 12 : 3 FC Stalowcy  (Gliński 4x, Karasek 4x, Podgórski 2x, Mastalerz 2x, Hernik, Lachowicz)
GANADOR 7 : 7  Grottgera Team  (Gliński 2x, Hernik 2x, Rawski, Ochman, Samobój)
GANADOR 6 : 5  Tiki Taka  (Kozik 2x, Hernik 2x, Wojtkielewicz, Krupnik)
GANADOR 10 : 0 Twoja Stara  (WALKOWER)
GANADOR 10 : 0 Bombowiec Roztocze  (WALKOWER)

TURNIEJE:

 

„Puchar Nocnej Ligi Halowej 2017”
Grupa:
GANADOR WARSZAWA  1 : 0  DJ  (Podgórski)
GANADOR WARSZAWA  
4 : 0  
Szkoły Zielonka  (Hernik 2x, Wojtkielewicz, Podgórski)
GANADOR WARSZAWA  
4 : 1  Atomowe Orzechy  (Lachowicz 2x, Wojtkielewicz, Hernik)
GANADOR WARSZAWA  2 : 1  Skankan  (Karasek, Hernik)

GANADOR WARSZAWA  1 : 0  Sami Swoi  (Podgórski)

GANADOR WARSZAWA  3 : 0  Białowieska  (Podgórski, Karasek, Samobój)

GANADOR WARSZAWA  3 : 3  Andromenda  (Wojtkielewicz 2x, Hernik)

GANADOR WARSZAWA  0 : 2  Bublez Team
MIEJSCE KOŃCOWE: 3-4

 


„Halowy Puchar Fanów 2017”    

Grupa:
GANADOR WARSZAWA  2 : 0  DJ  (Rawski, Wojtkielewicz)
GANADOR WARSZAWA  
3 : 1   Złączeni  (Rawski, Gliński, Wojtkielewicz)
GANADOR WARSZAWA  
3 : 0  Skorpion Władysławów  (Gliński 2x, Lachowicz)
GANADOR WARSZAWA  4 : 1   FC Górka  (Gliński 2x, Hernik, Rawski)
GANADOR WARSZAWA  4 : 1   Florian  (Wojtkielewicz 3x, Gliński)
1/8:
GANADOR WARSZAWA  
0 : 0  (karne: 1:2) Piaski
MIEJSCE KOŃCOWE: 1/8


„SoccerArena Cup 2017”

Grupa:
GANADOR WARSZAWA  4 : 4  Campeones Wąchock  (Augustyniak 2x, Wojtkielewicz)
GANADOR WARSZAWA  5 : 2  FC Hasacze  (Gliński 2x, Hernik 2x, Augustyniak)
GANADOR WARSZAWA  
7 : 2  MFK Atletiko  (Gliński 3x, Augustyniak, Domański, Matulka, Lachowicz)
GANADOR WARSZAWA  6 : 1  Moczymordy  (Gliński 2x, Matulka, Augustyniak, Wojtkielewicz, Lachowicz)
1/8:
GANADOR WARSZAWA  4 : 2  Black Diamons  (Gliński 2x, Wojtkielewicz, Hernik)
Ćwierćfinał:
GANADOR WARSZAWA  2 : 2 (karne: 4:3) Poker Team  (Matulka, Lachowicz)
Półfinał:
GANADOR WARSZAWA  3 : 1 Niespodzianka Marki  (Gliński 2x, Wojtkielewicz)
Finałowa 3:
GANADOR WARSZAWA  4 : 3  Florian  (Wojtkielewicz 2x, Augustyniak, Matulka)
GANADOR WARSZAWA  2 : 5  Wesoła Zbieranina  (Gliński, Lachowicz)
MIEJSCE KOŃCOWE: 3 MIEJSCE


„III Noworoczny Turniej w piłce nożnej – 2017”

Grupa:
GANADOR WARSZAWA  8 : 0  Ekipa na Gałę  (Jeziorek 3x, Hrynkiewicz 2x, Hernik 2x, Krupnik)
GANADOR WARSZAWA  6 : 2  Amerika Warszawa  (Kozik 3x, Hernik 2x, Hrynkiewicz)
GANADOR WARSZAWA  1 : 4  AWF Warszawa  (Kozik)
1/8:
GANADOR WARSZAWA  5 : 1  Regalamos Puntos  (Hernik 2x, Hrynkiewicz, Krupnik, Mastalerz)
Ćwierćfinał:
GANADOR WARSZAWA  4 : 3  Dąb Wieliszew  (Kozik, Mastalerz, Krupnik, Hrynkiewicz)
Półfinał:
GANADOR WARSZAWA  3 : 4  FC Po Nalewce  (Jeziorek 2x, Mastalerz)
Mecz o 3 miejsce:
GANADOR WARSZAWA  7 : 2  AWF Warszawa (Kozik 2x, Jeziorek 2x, Hernik 2x, Hrynkiewicz)
MIEJSCE KOŃCOWE: 3 MIEJSCE


„R-GOL 2016 – Bemowo”

Grupa:
GANADOR WARSZAWA   7 : 3  Tajfun Legionowo  (Matulka 2x, Hernik 2x, Lachowicz, Rawski, Gliński)
GANADOR WARSZAWA   5 : 3  Zjazd  (Gliński 2x, Matulka 2x, Rawski)
GANADOR WARSZAWA   7 : 4  BKS Betoniara  (Gliński 2x, Hernik 2x, Rawski, Kozik, Matulka)
1/16:
GANADOR WARSZAWA  
2 : 2 (karne: 2:3) Markus Bio-Point  (Matulka, Gliński)
MIEJSCE KOŃCOWE: 1/16


„R-GOL 2016 – SoccerArena”

Grupa:
GANADOR WARSZAWA   7 : 0   Tajfun Legionowo  (Gliński 4x, Lachowicz 2x, Gubała)
GANADOR WARSZAWA   8 : 1   Niespełnione Marzenia  (Gliński 6x, Lachowicz, Gubała)
GANADOR WARSZAWA  12 : 3  Club Garage  (Gliński 6x, Lachowicz 3x, Kozik 2x, Rawski)
1/8:
GANADOR WARSZAWA  5 : 3  Bomba Team  (Gliński 2x, Rawski 2x, Kozik)
Ćwierćfinał:
GANADOR WARSZAWA  3 : 8  Chłopcy z Bielan  (Lachowicz, Kozik, Podgórski)
MIEJSCE KOŃCOWE: 5-8


„Cosinus Cup 2016”
Grupa:
GANADOR WARSZAWA  8 : 2  BKS Betoniara  (Karasek 3x, Gliński 2x, Hernik 2x, Ochman)
GANADOR WARSZAWA  5 : 0  FC Jordan  (Lachowicz 2x, Świniarski, Karasek, Gliński)
GANADOR WARSZAWA  4 : 1  Drunk Team  (Ochman, Karasek, Gliński, Hernik)
GANADOR WARSZAWA  3 : 1  FC Grochów  (Lachowicz, Karasek, Hernik)
1/8:
GANADOR WARSZAWA  4 : 0  Contra  (Gliński, Wojtkielewicz, Karasek, Hernik)
Ćwierćfinał:
GANADOR WARSZAWA  4 : 0  AnonyMMous  (Świniarski 2x, Ochman, Karasek)
Półfinał:
GANADOR WARSZAWA  1: 1   (karne: 7:6)  Bulbez Team Bemowo  (Samobój)
Finał:
GANADOR WARSZAWA  1 : 1  (karne: 1:3)  FC Grochów (Kozik)
MIEJSCE KOŃCOWE: 2 MIEJSCE

 

„Mini Turniej o bilet na Mistrzostwa Polski Playarena 2016”
GANADOR WARSZAWA  4 : 2  Rembet  (Podgórski, Krupnik, Jeziorek, Rawski)
GANADOR WARSZAWA  3 : 9  Tiki-Taka  (Podgórski, Cesarek, Krupnik)
GANADOR WARSZAWA  3 : 3  Laga Taka  (Krupnik 2x, Wojtkielewicz)

 

„Puchar Piaseczna 2016”
Ćwierćfinał:
GANADOR WARSZAWA  7 : 2  Bobofruty  (Rawski 3x, Wojtkielewicz 2x, Konaszewski, Artur Hernik)
Półfinał:
GANADOR WARSZAWA  0 : 1  Młode Wilki Piaseczno
MIEJSCE KOŃCOWE: 4 MIEJSCE

 

„Rozwój Cup 2016”
Grupa:
GANADOR WARSZAWA  1 : 0  UKS Bródno Warszawa  (Wojtkielewicz)
GANADOR WARSZAWA  2 : 2  CHZB III  (Kozik, Modrzejewski)
GANADOR WARSZAWA  3 : 1  PRIS  (Hernik 2x, Podgórski)
GANADOR WARSZAWA  3 : 0  Atlas  (Modrzejewski, Wojtkielewicz, Hernik)
Ćwierćfinał:
GANADOR WARSZAWA  4 : 0  UKSiaki  (Hernik 2x, Wojtkielewicz, Podgórski)
Półfinał:
GANADOR WARSZAWA  1 : 1 (karne: 3:2)  CHZB (Modrzejewski (k: Hernik, Kozik, Podgórski)
Finał:
GANADOR WARSZAWA  3 : 1  FC Naruto  (Wojtkielewicz 2x, Podgórski)
MIEJSCE KOŃCOWE: 1 MIEJSCE

SPARINGI:

GANADOR WARSZAWA  7 : 6  Grottgera Team  (Hernik 4x, Kozik, Ochman, Lachowicz)
GANADOR WARSZAWA  7 : 9  Warriors Young Marki  (Wojtkielewicz 3x, Hernik 3x, Krupnik)
Kulturyści  2 : 18  GANADOR WARSZAWA  (Modrzejewski 10x, Hernik 5x Janowski 2x, Kozik)
Kretes Warszawa  2 : 30  GANADOR WARSZAWA  (Jaszczak 8x, Hernik 7x, Wojtkielewicz 5x, Kozik 3x, Mastalerz 3x, Podgórski 3x, Karasek)

Strona 1 z 11