2016 rok

MECZE : 52

WYGRANE : 43

REMISY : 4

PORAŻKI : 5

 

 

1 LIGA PLAYARENA :


GANADOR 20 : 3  Orlik Mokotów  (Hernik 7x, Kozik 4x, Ochman 2x, Stolarczyk 2x, Jeziorek, Lachowicz, Karasek, Malina)
GANADOR 13 : 7  FC Wesoła  (Hernik 3x, Rawski 3x, Podgórski 2x, Kozik 2x, Wojtkielewicz 2x, Jeziorek)
GANADOR 10 : 0  Esportivo Varsovia  (WALKOWER)
GANADOR 12 : 3  SS Cyrkulatka  (Świniarski 3x, Ochman 2x, Krupnik 2x, Hernik 2x, Jeziorek, Lachowicz, Kozik)
GANADOR 13 : 8  FC Gorlicka  (Hernik 3x, Ochman 2x, Świniarski 2x, Kozik 2x, Podgórski 2x, Gliński, Rawski)
GANADOR 4  :  3  Burza Warszawa  (Kozik 2x, Świniarski, Hernik)
GANADOR 16 : 3  Gloria Victis  (Hernik 5x, Wojtkielewicz 3x, Gliński 2x, Rawski 2x, Lachowicz 2x, Karasek 2x)
GANADOR 10 : 0  CFR Warszawa   (WALKOWER)
GANADOR 11 : 7  FC Po Kielichu  (Gliński 3x, Hernik 2x, Wojtkielewicz 2x, Kozik, Podgórski, Mastalerz, Lachowicz)
GANADOR 12 : 5  Rembet  (Rawski 4x, Lachowicz 2x, Ochman 2x, Kozik, Wojtkielewicz, Hernik, Gliński)
GANADOR 14 : 8  Brzeszczotem po jajach  (Gliński 4x, Lachowicz 3x, Kozik 3x, Hernik 2x, Ochman, Podgórski)
GANADOR 8  : 8  Chłopcy z Bielan  (Gliński 3x, Rawski 2x, Lachowicz 2x, Podgórski)
GANADOR 17 : 2  Do Przerwy 0,7  (Lachowicz 7x, Hernik 3x, Wojtkielewicz 2x, Gliński 2x, Rawski, Artur Hernik)
GANADOR 31 : 9  Kanonierzy z Bielan  (Hernik 9x,Gliński 7x,Mastalerz 6x,Ochman 3x,Wojtkielewicz 3x,Krupnik 2x,Bucholski)
GANADOR 10 : 7  FC Stalowcy  (Kozik 9x, Hernik)
GANADOR 6  : 4   Grottgera Team  (Hernik 2x, Kozik 2x, Rawski, Lachowicz)
GANADOR 7 : 10  Tiki – Taka  (Wojtkielewicz 2x, Hernik 2x, Gliński, Kozik, Mastalerz)
GANADOR 12 : 0  Twoja Stara  (Gliński 4x, Kozik 2x, Lachowicz 2x, Wojtkielewicz 2x, Hernik 2x)
GANADOR 15 : 7  Bombowiec Roztocze  (Kozik 8x, Modrzejewski 3x, Gliński, Jeziorek, Ochman, Hernik)

TURNIEJE:

„R-GOL 2016 Bemowo”

Grupa:
GANADOR WARSZAWA   7 : 3  Tajfun Legionowo  (Matulka 2x, Hernik 2x, Lachowicz, Rawski, Gliński)
GANADOR WARSZAWA   5 : 3  Zjazd  (Gliński 2x, Matulka 2x, Rawski)
GANADOR WARSZAWA   7 : 4  BKS Betoniara  (Gliński 2x, Hernik 2x, Rawski, Kozik, Matulka)
1/16:
GANADOR WARSZAWA  
2 : 2 (karne: 2:3Markus Bio-Point  (Matulka, Gliński)

„R-GOL 2016”

Grupa:
GANADOR WARSZAWA   7 : 0   Tajfun Legionowo  (Gliński 4x, Lachowicz 2x, Gubała)
GANADOR WARSZAWA   8 : 1   Niespełnione Marzenia  (Gliński 6x, Lachowicz, Gubała)
GANADOR WARSZAWA  12 : 3  Club Garage  (Gliński 6x, Lachowicz 3x, Kozik 2x, Rawski)
1/8:
GANADOR WARSZAWA  5 : 3  Bomba Team  (Gliński 2x, Rawski 2x, Kozik)
Ćwierćfinał:
GANADOR WARSZAWA  3 : 8  Chłopcy z Bielan  (Lachowicz, Kozik, Podgórski)

„Cosinus Cup 2016”
Grupa:
GANADOR WARSZAWA  8 : 2  BKS Betoniara  (Karasek 3x, Gliński 2x, Hernik 2x, Ochman)
GANADOR WARSZAWA  5 : 0  FC Jordan  (Lachowicz 2x, Świniarski, Karasek, Gliński)
GANADOR WARSZAWA  4 : 1  Drunk Team  (Ochman, Karasek, Gliński, Hernik)
GANADOR WARSZAWA  3 : 1  FC Grochów  (Lachowicz, Karasek, Hernik)
1/8:
GANADOR WARSZAWA  4 : 0  Contra  (Gliński, Wojtkielewicz, Karasek, Hernik)
Ćwierćfinał:
GANADOR WARSZAWA  4 : 0  AnonyMMous  (Świniarski 2x, Ochman, Karasek)
Półfinał:
GANADOR WARSZAWA  1: 1   (karne: 7:6)  Bulbez Team Bemowo  (Samobój)
Finał:
GANADOR WARSZAWA  1 : 1  (karne: 1:3)  FC Grochów (Kozik)

„Mini Turniej o bilet na Mistrzostwa Polski Playarena 2016”
GANADOR WARSZAWA  4 : 2  Rembet  (Podgórski, Krupnik, Jeziorek, Rawski)
GANADOR WARSZAWA  3 : 9  Tiki-Taka  (Podgórski, Cesarek, Krupnik)
GANADOR WARSZAWA  3 : 3  Laga Taka  (Krupnik 2x, Wojtkielewicz)

„Puchar Piaseczna 2016”
Ćwierćfinał:
GANADOR WARSZAWA  7 : 2  Bobofruty  (Rawski 3x, Wojtkielewicz 2x, Konaszewski, Artur Hernik)
Półfinał:
GANADOR WARSZAWA  0 : 1  Młode Wilki Piaseczno

„Rozwój Cup 2016”
Grupa:
GANADOR WARSZAWA  1 : 0  UKS Bródno Warszawa  (Wojtkielewicz)
GANADOR WARSZAWA  2 : 2  CHZB III  (Kozik, Modrzejewski)
GANADOR WARSZAWA  3 : 1  PRIS  (Hernik 2x, Podgórski)
GANADOR WARSZAWA  3 : 0  Atlas  (Modrzejewski, Wojtkielewicz, Hernik)
Ćwierćfinał:
GANADOR WARSZAWA  4 : 0  UKSiaki  (Hernik 2x, Wojtkielewicz, Podgórski)
Półfinał:
GANADOR WARSZAWA  1 : 1 (karne: 3:2)  CHZB (Modrzejewski (k: Hernik, Kozik, Podgórski)
Finał:
GANADOR WARSZAWA  3 : 1  FC Naruto  (Wojtkielewicz 2x, Podgórski)

SPARINGI:

GANADOR WARSZAWA  7 : 6  Grottgera Team  (Hernik 4x, Kozik, Ochman, Lachowicz)
GANADOR WARSZAWA  7 : 9  Warriors Young Marki  (Wojtkielewicz 3x, Hernik 3x, Krupnik)
Kulturyści  2 : 18  GANADOR WARSZAWA  (Modrzejewski 10x, Hernik 5x Janowski 2x, Kozik)
Kretes Warszawa  2 : 30  GANADOR WARSZAWA  (Jaszczak 8x, Hernik 7x, Wojtkielewicz 5x, Kozik 3x, Mastalerz 3x, Podgórski 3x, Karasek)

 


Poniżej przedstawiamy Wam statystyki naszych zawodników w całym roku 2016!


Nr. na koszulce

1.
4.
5.
7.
8.
9.
10.
11.
13.
16.
21.
27.
45.
82.
86.
93.
95.
97.

Imię i nazwisko

Oskar Bucholski
Patryk Mastelarz
Konrad Wojtkielewicz
Bartek Kozik
Mateusz Gliński
Adrian Karasek
Kamil Hernik
Łukasz Krupnik
Marcin Rawski
Krystian Jeziorek
Kacper Lachowicz
Michał Ochman
Mateusz Podgórski
Artur Hernik
Michał Modrzejewski
Mateusz Nowak
Damian Krasiewicz
Daniel Malina

Liczba meczów

11
20
35
42
29
14
41
7
29
9
31
21
30
5
9
6
5
14

Liczba bramek

1
12
34
50
58
11
79
10
24
5
34
17
16
2
16
0
0
1

 

Strona 1 z 11